CharytatywnieWODA48.PL – CHARYTATYWNIE

Czy wiesz, że często zakup zdrowej wody mineralnej jest na końcu listy zakupów w domach pomocy i domach dziecka? Jest tak wiele innych potrzeb, które trzeba zaspokoić w pierwszej kolejności. Picie naturalnej wody, bogatej w mikro- i makroelementy wspiera prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży, a dorosłym zapewnia prawidłowe funkcjonowanie !

Podaruj Dzieciakom zdrową wodę – na cały rok.

Platforma WODA48.PL zaprasza Państwa do wzięcia udziału w zbiórce środków na zapewnienie wody dla podopiecznych domów pomocy społecznej, domów dziecka i ośrodków wychowawczych na cały rok 2021.

Obecnie prowadzone zbiórki

BRONISZEWICE
https://zrzutka.pl/bc3s58

MOCARZEWO
https://zrzutka.pl/5wg8sv

KIELCE
https://zrzutka.pl/vhrj4v

EŁK
https://zrzutka.pl/bbzacr

WARSZAWA
https://zrzutka.pl/cc6gt6

OŻARÓW
https://zrzutka.pl/cnu6g7

POZNAŃ
https://zrzutka.pl/ypec69

MIELŻYN
https://zrzutka.pl/p2tp2e

 

Jaki jest plan na 2021?

Jako platforma Woda48.pl planujemy w 2021 roku docelowo objąć akcję DARMOWA WODA DLA PODOPIECZNYCH Domów Pomocy Społecznej, Ośrodków wychowawczych oraz Domów Dziecka – 100 placówek. Czy wiesz ilu podopiecznym możemy wspólnie pomóc? 100 placówek w całej Polsce – po kilkanaście – do kilkudziesięciu potrzebujących w każdej z nich! Wszyscy potrzebują dobrej jakościowo wody by zdrowo się rozwijać i rehabilitować! W pierwszym kwartale 2021 chcemy wspierać minimum 30 placówek. Rozpoczynamy już teraz od 10 ( znajdziecie na innych zrzutkach informacje o wszystkich naszych obecnych działaniach), ale nadal mamy wiele telefonów od kolejnych potrzebujących. Niezmiernie nas cieszy fakt, że trafiliśmy w potrzeby i wierzymy w sukces naszej misji.

RAZEM UCZYŃMY TEN ŚWIAT LEPSZYM !!!0
Twój koszyk
  • No products in the cart.